Chystáme pro Vás otevření kavárny, kde Vám kromě výborné kávy, domácích limonád, alko i nealko nápojů, koktejlů, poctivých domácích zákusků, sendvičů, toustů a dalších dobrot nabízíme i něco navíc…… a tím je přítomnost živých koček. 🙂

Možná jste již o takové kavárně slyšeli, možná teď o ní uslyšíte poprvé… Kočičí kavárna je místem kde Vám u šálku kávy budou dělat společnost tito přítulní, chlupatí mazlíci.

Nápad kočičích kaváren pochází z Tchaj-wanu, odkud se nejprve rozšířil do Japonska,  postupně na další kontinenty a  v posledních dvou letech i do Evropy. Dnes tyto podniky existují například ve Vídni, Paříži, Londýně, Římě, Mnichově atd… a těší se velké oblibě zákazníků , kteří si mnohdy musí svá místa rezervovat i několik týdnů dopředu. Od roku 2014 začaly vznikat  kočičí kavárny i v Česku, v Praze jsou nyní už čtyři.

Chtěli bychom dopřát tento nevšední zážitek  i kočkomilům na Moravě a proto jsme se rozhodli otevřít kočičí kavárnu v Olomouci. Nyní intenzivně pracujeme na jejím zprovoznění (není to jednoduché, ale nevzdáváme se… 🙂 )  a již v září se můžete těšit na 1. moravskou kočičí kavárnu . O přesném datu vás budeme informovat.

Návštěva naší kočičí kavárny je vhodná pro všechny milovníky koček každého věku, také pro ty, kteří doma z nějakého důvodu nemohou chovat vlastního domácího mazlíčka a  chybí jim kontakt a pomazlení s tímto milým zvířátkem, dále pro všechny, kteří si chtějí jen tak odpočinout s vrnící kočkou na klíně, zapomenout na starosti a stres všedního dne, rozveselit se, pobavit…. Můžete si s kočkami pohrát, pomazlit se nebo je jen tak pozorovat. A to je někdy lepší než televize. Navíc přítomnost koček má skvělý vliv na psychiku a duševní pohodu. Je známo, že kočka vyzařuje velice silnou pozitivní energii  a kontakt s ní má velký léčebný účinek (felinoterapie).