PRAVIDLA PRO NÁVŠTĚVNÍKY KOČIČÍ KAVÁRNY

 1. Každý zákazník vstupuje do kavárny na vlastní nebezpečí a vlastní zodpovědnost. Bere na vědomí, že se zde pohybují kočky a proto před vstupem do kavárny musí sám zvážit, zda je pro něj návštěva tohoto zařízení vhodná. Návštěva kočičí kavárny může být nebezpečná pro osoby alergické na zvířecí chlupy, pro těhotné ženy a malé děti.
 2. Rodiče či jiný doprovod dětí plně zodpovídá za jejich bezpečnost a hlavně za chování vůči kočkám. Nevhodné chování dětí či jiných zákazníků ke kočkám nebude tolerováno.
 3. Pro pejsky je vstup do kočičí kavárny zakázán.
 4. S kočkami zacházejte, prosím, jemně a neubližujte jim. Pokud se k nim budete chovat s láskou a respektem, budou se stejně chovat ony k Vám.
 5. O tahání za ocas je zbytečné hovořit. Prostě to nedělejte.
 6. Kočky jsou mlsouni a počítejte s tím, že mohou žadonit o Vaše jídlo. Přesto Vás prosíme, nekrmte kočky ničím, co si dáváte v kavárně Vy, lidská strava jim nedělá dobře a může jim dokonce ublížit.
 7. Kočky mají citlivá ouška a nesnáší hluk, proto se, prosím, vyvarujte náhlých hlasitých projevů, jako jsou výbuchy smíchu, hlasitá hudba, křik, hlučně si hrající a pištící děti.
 8. Kočky jsou známí spáči, dokáží prospat až 15 hodin denně. Buďte k nim, prosím, tolerantní a nerušte je, když spí.
 9. Dívejte se pod nohy, abyste kočičku nezašlápli, kočky se pletou všude a koťata zvlášť
 10. Nefoťte kočky s bleskem, nemají to rády.
 11. Respektujte prosím, že kočky mají svou hlavu a samy se rozhodují, kdy se chtějí pomazlit a kdy si chtějí hrát, proto na kočičku nesahejte, když jen trochu cítíte, že si to nepřeje. A naopak, pokud ukáže, že má na hraní náladu, využijte toho naplno. J
 12. Také respektujte, že každá kočka je individualita. Co se líbí jedné, se nemusí líbit druhé.
 13. Dávejte, prosím, pozor při otevírání a zavírání dveří, aby nám kočičky neutekly.
 14. V případě poranění kočkou (škrábnutí nebo kousnutí) kontaktujte ihned náš personál.
 15. Pokud jste nemocní nebo nachlazení, návštěvu kavárny raději odložte, i kočičky se mohou nakazit a jejich nemoc může zkomplikovat chod kavárny a může být pro ně i velmi nebezpečná. Dodržujte, prosím, hygienu, pomůže, když si před hlazením kočiček umyjete ruce.
 16. Při odchodu z kavárny si můžete očistit svůj oděv lepícími válečky, které jsou pro Vás připraveny